29 Ekim 2013 SalıÇokoprens Facebook Sayfasından 10 iPad Mini kazanma şansı sağlıyor.1. Oyun oynayarak kazanabilecegiz bir kampanya . Kampanya'ya gitmek için Tıklayınız.
2.Oyun  Mario Sisteminde bir oyun . Oyunu bitirine kadar oyun bitmiyor. Yani ne kadar çokoprens toplayabilirseniz o kadar kar 'dır..
3.Oyunu bitirdikten sonra formu doldur diyerek Formu Eksiksiz doldurunuz.

Ödül 
10 kişi'ye 10 tane iPad Mini

Not : Kampanya sonuçlarını veya güncel kampanyaları ögrenmek için Facebook Sayfamızı begenin. 

Kampanya Katılım Koşulları

Bu kampanya, Ülker Bisküvi San. A.Ş. adına, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 09.10.2013 tarihli ve 58259698-255.01.02/3755-9331 sayılı izni ile DenizAjans tarafından yürütülmektedir. 
Bu kampanya 21.10.2013 (Saat 00:01) - 29.11.2013 (Saat 23:59) tarihleri arasında, Türkiye genelindeÜlker Çokoprens ürünlerinin tanıtımının yapıldığı, https://www.facebook.com/UlkerCokoprens (ücretsiz) adresli Ülker Çokoprens Facebook sayfasını beğendikten sonra uygulama sayfasındaki “Sensiz Olmaz” oyununu oynayıp (başarı şartı aranmaksızın) oyun bitiminde sayfadaki forma Ad, Soyad, Adres, Doğum Tarihi, E-Mail Adresi ve Telefon bilgilerini girip kayıt yaptıranlara 1 çekiliş hakkı, ayrıca oyun süresi içinde oyunu başarı ile tamamlayana 1 çekiliş hakkı, davet ettiği her bir arkadaşı için 1 çekiliş hakkı, oyunu facebook duvarında paylaşana 1 çekiliş hakkı (kampanyaya katılım, günde oyun oynamaktan 1 çekiliş hakkı, başarı ile bitirmekten 1 çekiliş hakkı, facebook duvarında paylaşmaktan 1 çekiliş hakkı, arkadaş davetinden 10 olmak üzere günde toplam 13 çekiliş hakkı ile sınırlıdır) verilecektir.
Kampanya sonunda yapılacak çekilişle, 10 kişiye Apple iPad Mini 32GB + Wifi ikramiyesi verilecektir.
Çekiliş 19.12.2013 tarihinde saat 12:00’de DenizAjans Danışmanlık ve Promosyon Hizmetleri Ltd. Şti. Toplantı Salonu, Ali Nihat Tarlan Cad. No:54 D:14 Bostancı – Kadıköy / İstanbul adresinde noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler, 26.12.2013 tarihinde Star Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile bildirim yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden ve aksamalardan, Ülker Bisküvi San. A.Ş. ve DenizAjans sorumlu tutulamaz.
İkramiyeyi teslim alabilmek için asil talihlilerin son başvuru tarihi 10.01.2014 ve yedek talihlilerin son başvuru tarihi 25.01.2014 tarihine kadardır. İkramiyelerin teslimi 25.02.2014 tarihine kadar yapılacaktır.
Ülker Bisküvi San. A.Ş., Manajans, DenizAjans çalışanları ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
Kampanyaya facebook üzerinden isteyen herkes ücretsiz katılabilir (facebook üyeliği ücretsizdir). Katılımda sunulan kimlik ve adres bilgilerinin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Katılımda, kampanya uygulama sayfası sistem kayıtları esas alınır.
Kampanyaya katılım, günde oyun oynamaktan 1 çekiliş hakkı, başarı ile bitirmekten 1 çekiliş hakkı, facebook duvarında paylaşmaktan 1 çekiliş hakkı, arkadaş davetinden 10 çekiliş hakkı olmak üzere günde toplam 13 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.

Bir kişi, aynı e-mail adresi ile bir defa kampanyaya kayıt olabilir. Aynı kişinin farklı e-mail adresleri ile tekrarlı kayıt yapması kampanya kurallarına aykırıdır, tespiti halinde çekilişe dahil edilmez.
İkramiye kazanabilmek için katılımcının iletişim bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak doldurması zorunludur. Kampanya kaydı sırasında katılımcı tarafından yanlış beyan edilen bilgiler sebebiyle yaşanacak aksaklıklardan Ülker Bisküvi San. A.Ş., Manajans ve DenizAjans sorumlu tutulamaz.
Kazanılan hak devredilemez, ikramiye paraya dönüştürülemez. İkramiyeye ait ÖTV ve KDV hariç diğer vergi, yasal yükümlülük ve harcamalar talihliye aittir. Piyangoya itirazlar için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır.
Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını peşinen kabul etmiş sayılır.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bu kampanya; 29 Ekim 2013 Salı günü yayınlanmış olup, kategorisine eklenmiştir, kategorisine eklenmiştir. Kampanyaları kaçırmamak için bizi sağ üstte E-mail aboneligi veya Facebook dan takip edebilirsiniz.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bu yazıyı paylas , paylastıgın adres ve mail adresini yorum olarak yaz süpriz hediyeler kazanma sansını yakala .